top of page

NAŠE SLUŽBY

diagnosis.png

DIAGNOSTIKA VOZIDIEL

Diagnostika všetkých typov vozidiel systémom TEXA a originálnymi  diagnostikami VAG

mechanical.png

MECHANICKÉ OPRAVY

Mechanické opravy motorov, prevodoviek, podvozkových častí, servisné prehliadky, príprava vozidla pred STK, diagnostika elektronických častí vozidiel.

bodywork.png

KAROSÁRSKE PRÁCE

Odborné opravy motorových vozidiel po haváriách od odtiahnutia vozidla z miesta havárie, obhliadnutÍ  vozidla technikom poisťovne.

alektrika.png

ELEKTRIKÁRSKE PRÁCE

Opravy elektroinštalácií mot.vozidiel, montáž autoalarmov, elektrických ovládaní okien, autorádií, parkovacích systémov.

lakovac.png

LAKOVNÍCKE PRÁCE

Lakovanie nových, opravených častí karosérie, tuningových doplnkov alebo karosérií vozidiel.

pneuser.png

OSOBNÝ PNEUSERVIS

Odborná výmena kolies (pneumatík, diskov, duší, ventilov) vrátane vyváženia diskov, hustenia a ekologickej likvidácie ojazdených pneumatík.

EXTRA SLUŽBY

PRAVIDELNÉ SERVISNÉ PREHLIADKY

Aby ste vaše vozidlo udržali dlhodobo v kondícií a funkčné a prípadne nenechali prepadnúť nároky na záruku, je nutné absolvovať pravidelné servisné prehliadky. Informácie o servisných intervaloch vozidiel nájdete v servisnej knižke, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou palubnej literatúry vášho vozidla.

 

Uvedené intervaly servisných prehliadok sú určené pri používaní štandartných náhradných dielov a štandartných náplní. V prípade použitia značkových náhradných dielov a náplní sa riaďte intervalmi uvedenými priamo na výrobku. Uvedené intervaly servisných prehliadok su len orientačné, presný súpis operácií máte vo svojej servisnej knižke k automobilu.

DSC02585-2 - kópia.jpg
logo.jpg
bottom of page